להזמנות חייגו: 054-4-971-334 טכנאי מחשבים בפתח תקווה

טכנאי מחשבים

פירמוט מחשב

טכנאי מחשבים ניידים

מחשבים ניידים, הם פתרון מצוין לאנשים העובדים מחוץ לבית וזקוקים להגיע עם המחשב הנייד ללקוח או לאנשים שאוהבים לעבוד במחשב קטן וקומפקטי. עם התקדמות הטכנולוגיה בתחום המחשבים, נראה כי התקדמות זאת אינה פסחה כלל וכלל על תחום המחשבים הניידים וניתן לראות שכלולים חדשים בתחום כמו – מחשב נייד עם מסך מגע, חיבורים חדשים ועוד מגוון רב של שכלולים.

כמו בכל תחום, יש לקחת בחשבון כי לעיתים מחשבים אלו יכולים להתקלקל, אך אין זה מעיד כלל על איכותו של המחשב, להיפך – הרי ידוע כי מחשבים מפעם לפעם נוטים להיתקע או לא לפעול עקב עומס של קבצים ומידע שיש במחשב, או בשל זרמי אינטרנט שנערמים על המחשב בתיקיות נסתרות וגם בגלל וירוסים שונים או כל תקלה אחרת שיכולה לקרות עקב שימוש סביר בו. יש להבין כי לרוב מדובר בתקלות שלא ניתן לשלוט עליהן, כך במקרים שכאלה, טוב שיש טכנאי מחשבים ניידים.

כיצד ניתן לתקן מחשבים ניידים?

במקרה של תקלה, ישנן שתי אופציות – האחת היא לראות אם מדובר בתקלה הכלולה באחריות היצרן (במידה והיא עדין בתוקף), או להיעזר בטכנאי מחשבים מיומן לתיקון מחשב נייד שיוכל לפתור לכם את הבעיה בקלות רבה.

לרוב כאשר מדובר במחשב בנמצא תחת אחריות היצרן, ניתן לראות מדבקה המודבקת על המחשב במקום ניסתר ובה מצוין את תוקף האחריות, אך חשוב לציין כי לא כל תקלוה כלולה באחריות, אלה רק אם היא כתוצאה מתקלה פנימית של המחשב. במידה ואין אחריות על המחשב או שהתקלה אינה כלולה, תוכלו להיעזר בשירות טכנאי פרטי שיגיע לביתכם או שאתם תגיעו אליו והוא וודאי ימצא בקלות פתרון לכל בעיה.

מה חשוב לדעת לפני שפונים לטכנאי מחשבים ניידים?

בררו את ניסיונו של אותו בעל מקצוע – ניסיון הוא פרמטר חשוב בתחום זה, שהרי רק בעל מקצוע בעל ניסיון רב יוכל לפתור את הבעיה במקצועיות רבה ולאחר מכן גם יעניק לכם אחריות מלאה על התיקון. לכן, חשוב לוודא כי מדובר בטכנאי אמין ומקצועי.

בררו את המחיר מראש – על מנת לאמוד את מחיר השוק, חשוב לבצע סקר שוק מעמיק ולבחון כמה אופציות. הסבירו לטכנאי מה הבעיה ובקשו לדעת מראש את המחיר בגין התיקון.

בררו כמה זמן יערך התיקון – זמן הוא פקטור משמעותי, בעיקר שמדובר במחשב המיועד לצורכי עבודה. לכן, בררו מראש כמה זמן ייקח התיקון והאם מתאים לכם להישאר ללא מחשב בזמן זה.

קרא 1077 פעמים

הנצפים ביותר

לשירות והזמנות חייגו:

054-4-971-334טכנאי מחשבים

מה חדש?

כל הגאדג'טים החדשים למחשב רק ב SMART PC

תגובות

רק רציתי לומר לך תודה תמיר על הצלת גיבוי חיי שכמעט והרמתי ידיים ולא חשבתי שאפשר בכלל לסדר את בעיה.... ובחיוך עזרת סידרת והחזרת לי את ההאר דיסק ניצולו מחוייך...תודה רבה... ושוב בתודה

  Boaz Halevi‎

להצעת מחיר