להזמנות חייגו: 054-4-971-334 טכנאי מחשבים בפתח תקווה

טכנאי מחשבים

פירמוט מחשב

Smart PC תיקון ומכירת מחשבים - אודות

כל השירותים למחשב שלך במקום אחד

Smart PC (נוסדה ב - 2012) מציעה מגוון רחב של שירותי תיקונים ומכירת מחשבים אישיים הנותנים מענה ללקוחות בכל הארץ:
  • שירות תיקונים עד הבית
  • שירות השתלטות ותיקון בעיות מרחוק
  • הרכבת מחשבים בהתאמה אישית לפי דרישות הלקוח : מחשב משרדי, מחשב לעבודה גרפית ועריכת וידאו, מחשבי גיימרים וכו'
  • מכירת ציוד היקפי
  • מכירת מחשבים ניידים
  • הקמת רשתות ביתיות ורשתות למשרדים קטנים

מחשב בדיוק כפי שאתם צריכים

עם Smart PC אתם יכולים להיות בטוחים שהמחשב שלכם מורכב מן הרכיבים הטובים ביותר לביצועים אופטימאליים. חשוב לזכור שעולם המחשבים של היום הוא עולם מורכב ויש עשרות קומבינציות שונות של מחשבים המיועדים לצרכים שונים. לקוח שאינו בקיא בכל השמות והמותגים עשוי למצוא את עצמו רוכש מחשב שאינו עונה על דרישותיו (מחשבים רבים בחברות לא מקצועיות ממותגים באופן מטעה) או לחלופין, מחשב יקר שהוא אינו זקוק לכל התכונות שלו.

זוהי בדיוק הסיבה שאנחנו מקפידים על התאמת המחשב או החומרה לכל לקוח באופן ספציפי, מסבירים ומפרטים מתי שצריך בהתאם לתקציב העומד לרשותו של הלקוח. גם כאשר לקוח פונה אלינו על מנת לתקן את המחשב שלו, עליו להבין מהי התקלה וכיצד יכול להימנע ממנה בעתיד (הדבר תקף הן לביקורים בביתו של הלקוח על ידי טכנאי מטעמנו והן כאשר אנחנו משתלטים על המחשב מרחוק ומשתמשים במיקרופון על מנת להסביר בדיוק מה אנחנו עושים בכל שלב ושלב).

שירות מעל לכל

אנחנו ב - Smart PC שמים את שביעות רצונו של הלקוח מעל לכל והודות לניסיון המצטבר רב השנים של עובדי החברה ובמיוחד הבעלים תמיר אשר עוסק בטכנאות PC עוד מהיותו נער, אנו מסוגלים להעניק את השירות המהיר והיעיל ביותר שבנמצא. אנו נותנים מענה ישיר לכל לקוח ללא המתנה וללא מעבר בין שלוחות ומזכירות. אנו מאמינים שבאופן זה כל הלקוחות שלנו יוצאים מרוצים ובסופו של דבר יחזרו אלינו גם בעתיד.

קרא 6639 פעמים

תגובות

רק רציתי לומר לך תודה תמיר על הצלת גיבוי חיי שכמעט והרמתי ידיים ולא חשבתי שאפשר בכלל לסדר את בעיה.... ובחיוך עזרת סידרת והחזרת לי את ההאר דיסק ניצולו מחוייך...תודה רבה... ושוב בתודה

  Boaz Halevi‎

המלצת החודש

מאת:
אם גם אתם מצאתם את עצמכם לא פעם ולא פעמיים חסרי אונים אל מול מסך המחשב כאשר הוא נתקע, בקושי זז, או במקרה הגרוע בכלל לא עולה, ישנם לא מעט דברים שניתן לבצע באופן עצמאי, ללא כל ידע או ניסיון, על מנת לשמור על מחשבכם תקין, לשמר את המידע השמור בו ולהימנע ממצבים של איבוד המידע בעת תקלה.
להצעת מחיר