להזמנות חייגו: 054-4-971-334 טכנאי מחשבים בפתח תקווה

טכנאי מחשבים

פירמוט מחשב

טכנאי מחשבים עד הבית

דרג פריט זה
(2 הצבעות)

שירות טכנאי עד הבית הינו שירות שנועד להקל עליכם במקרה שהגעתם הביתה אחרי יום עבודה ארוך ומתיש וגיליתם שהמחשב לא עובד. מהיום לא תצטרכו לנסוע עד למעבדה ולחכות בתור עד שהטכנאי יבדוק ויבחן את התקלה, ואז לחזור הביתה ולהמתין כמה ימים עד שהמחשב יהיה מוכן ושוב לחזור למעבדה ולחכות בתור.....


מהיום שירות טכנאי מחשבים עד הבית חוסך לכם את הנסיעה ועמידה בתור, הטכנאי שלנו מגיע עד הבית שלכם מבצע בדיקה למחשב נותן לכם הצעת מחיר במקום בלי לחכות בתור ובלי לבזבז דלק.


במידה ואכן תירצו לתקן את המחשב הטכנאי שלנו יבצע את התיקון במקום(במידה והתקלה לא דורשת תיקון במעבדה) בלי לחכות כמה ימים ובלי בזבוז דלק וסחיבה של המחשב עד המעבדה.


ב SmartPC הטכנאי שלנו מגיע אליכם עד הבית ומבצע את העבודה אצלכם בבית וכל זה בטלפון אחד.

קרא 3032 פעמים

נשמח לעמוד לשירותכם

נא השאירו פרטים ונציגינו ישובו אליכם בהקדם

תגובות

רק רציתי לומר לך תודה תמיר על הצלת גיבוי חיי שכמעט והרמתי ידיים ולא חשבתי שאפשר בכלל לסדר את בעיה.... ובחיוך עזרת סידרת והחזרת לי את ההאר דיסק ניצולו מחוייך...תודה רבה... ושוב בתודה

  Boaz Halevi‎

המלצת החודש

מאת:
אם גם אתם מצאתם את עצמכם לא פעם ולא פעמיים חסרי אונים אל מול מסך המחשב כאשר הוא נתקע, בקושי זז, או במקרה הגרוע בכלל לא עולה, ישנם לא מעט דברים שניתן לבצע באופן עצמאי, ללא כל ידע או ניסיון, על מנת לשמור על מחשבכם תקין, לשמר את המידע השמור בו ולהימנע ממצבים של איבוד המידע בעת תקלה.
להצעת מחיר